0,00
0
0,00
0
Kompostovatelné pytle na odpadky 120-150l (velikost balení: 1 paleta)

Kompostovatelné pytle na odpadky 120-150l (velikost balení: 1 paleta)

BWR5 0480/1 P

123 126,65 Kč bez DPH
148 983,25 Kč s DPH

Není skladem

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Number of bags

10752

Number of rolls

1344

Number of boxes

112

Width of the bag

44 cm

Hloubka

43 cm

Délka

132 cm

Ekologická alternativa

S kompostovatelnými sáčky na organický odpad CompostBag® můžete snadno přispět k lepšímu životnímu prostředí. Hledáte ekologickou alternativu ke každodenním předmětům? Pak začněte s naším kompostovatelným sáčkem CompostBag®. Kompostovatelné sáčky na organický odpad jsou zcela bez mikroplastů, takže již nepřispíváte k problému s plasty.

Kompostovatelné GFT sáčky na odpadky CompostBag® jsou:

vyrobeno z obnovitelných rostlinných surovin (ostropestřec – surovina MaterBi)
lokálně a udržitelně vyráběné v Belgii (Herent)
plně kompostovatelné (OK COMPOST HOME) a ​​evropské certifikaci EN13432

Šetrné k životnímu prostředí a hygienické

Použitím těchto kompostovatelných sáčků na organický odpad můžete snadno udržovat svou odpadní nádobu nebo koš v čistotě. Naše sáčky na organický odpad CompostBag® jsou plně kompostovatelné a mají certifikaci OK COMPOST. Kromě toho mají také certifikaci EN13432 v souladu s evropskými předpisy.

Výhody

+ pevné a odolné sáčky+ k dispozici různé velikosti (120-150L = 87 cm x 132 cm)+ snadná velikost, která se perfektně vejde do vašeho kontejneru nebo odpadkového koše+ ekologická alternativa k plastovým sáčkům

Nevýhody

– sáčky mají omezenou trvanlivost, protože jsou kompostovatelné: spotřebujte je tedy do jednoho roku od data výroby (naleznete na potisku).

Poznámka

Společnost Compost Bag Company nedoporučuje nakupovat velké množství položek najednou. Kompostovatelné sáčky si uchovají své pozitivní vlastnosti až 1 rok od data výroby a poté se začnou rozpadat.

Zelená výroba

Sáčky na organický odpad CompostBag® jsou vyráběny ekologickým a udržitelným způsobem v Belgii v jejich továrně v Herentu: The Compost Bag Company. Sáčky jsou vyrobeny z obnovitelných, rostlinných surovin pocházejících z Itálie.