0,00
0
0,00
0
/ Dávkovací systémy kosmetiky / Alchemist Bohéme 1562 / Doplňovací kanystry / Mýdlo na ruce Alchemist Bohéme 1562 - Náhradní náplň 5 l

Mýdlo na ruce Alchemist Bohéme 1562 - Náhradní náplň 5 l

AB1562-LS5L

652,00 Kč bez DPH
788,92 Kč s DPH

Dostupné na objednávku

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Objem:

5 l

Balení:

2 ks hlavní karton / 1 ks menší karton

Mýdlo na ruce Alchemist Bohéme 1562 - Náhradní náplň 5 l

Ukažte svým hostům kvalitu českých lázeňských služeb prostřednictvím lokální kosmetiky inspirované alchymistickou dobou i nároky moderního světa.

Tekuté mýdlo z řady české značky Alchemist Bohéme je přizpůsobené k mytí vlasů a pokožky celého těla. Svou recepturou, která se zakládá na mátovém esenciálním oleji, čerpá z moudrosti českých bylinkářů. Díky ní má jemnou svěží vůni, kterou povzbudí mysl i tělo. Tekuté mýdlo najdete v kanystru o objemu 5 litrů.

Kosmetická řada Alchemist Bohéme  je inspirovaná historickými herbáři a najdete ji v ekologických obalech. Plastové části obalů obsahují technologii d2w, která promění běžný plast na konci jeho životnosti na biologicky odbouratelný materiál a urychlí jeho rozklad. Produkty neobsahují škodlivé látky, jako jsou parabeny, ani silikony a nejsou testovány na zvířatech.

Chtěli byste do produktů Alchemist Bohéme vnést vlastní invenci a vytvořit jim originální vůni na míru vašemu hotelu? Rádi vám ji ve spolupráci s českou parfumérskou značkou Voniak připravíme. Kontaktujte nás!

Minimální objednávka: 2 ks hlavní karton / 1 ks menší karton
Doprava: ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč bez DPH

Podobné produkty