0,00
0
0,00
0
Spa Bohéme - Prostorové difuzéry - No.1 - Difuzér SPA BOHÉME Parfém No. 1

Difuzér SPA BOHÉME Parfém No. 1

PDSB1V250

819,00 Kč bez DPH
990,99 Kč s DPH

Dostupné na objednávku

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Objem:

250 ml

Vůně:

Santal, Citron, Eukalyptus

Chemické složení:

Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes; Cedrol Methyl Ether; Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal; (E)-.beta.-Ionone; Pentadecalactone; 4-Tertbutylcyclohexyl Acetate; Dihydro Pentamethylindanone; Cineole; Cyclamen Aldehyde; Alpha-Pinenes; Heptamethyl Decahydroindenofuran

Balení:

Sklo, korek + dřevo, 5 přírodních ratanových tyčinek

Tyčinkový difuzér SPA BOHÉME parfém No. 1

Tyčinkový difuzér SPA Bohéme parfém No. 1 Santal Bombay je součástí naší nové privátní řady pro SPA a wellness SPA Bohéme, kterou jsme vyvinuli s českou značkou interiérových vůní Voniak. Samotné vůně Voniak vyvíjí s francouzskými mistry parfémů ve snaze vytvořit originální směsi, které jinde nenajdete.

Tyčinkový difuzér ve skleněné lahvi ryze české výroby přináší do prostředí intenzivní dřevitou vůni, jež povzbudí smysly svěžími tóny citronu. Tato vůně se postupně rozvíjí do aromatického srdce eukalyptu, borovice a fialky, doprovázené teplými kořeněnými tóny. Zanechává prostory naplněné bohatou esencí santalového dřeva a pačuli.

Naše tyčinkové difuzéry nejenom krásně provoní váš hotel nebo wellness, ale také vytvoří atmosféru relaxace a pohody. S vůní SPA Bohéme No. 1 si vaši hosté budou moci užívat každý okamžik svého pobytu, či při wellness procedurách.

Nechte se unést do světa luxusu a příjemného zážitku s tyčinkovým difuzérem SPA Bohéme parfém No. 1 české výroby, pouze z přírodních materiálů. Dopřejte vašim hostům nezapomenutelný pobyt plný harmonie a odpočinku.

Minimální objednávka: 1 kus

Doprava: ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč bez DPH

 

 

 

 

Související produkty
Difuzér SPA BOHÉME parfém No.5
Na objednávku
819,00 Kč
990,99 Kč s DPH
Difuzér SPA BOHÉME parfém No.4
Na objednávku
819,00 Kč
990,99 Kč s DPH
Difuzér SPA Bohéme parfém No. 3
Skladem
799,00 Kč
966,79 Kč s DPH
Difuzér SPA BOHÉME parfém No. 2
Na objednávku
799,00 Kč
966,79 Kč s DPH
Podobné produkty