0,00
0
0,00
0
Spa Bohéme - Prostorové difuzéry - No.3 - Difuzér SPA BOHÉME Parfém No. 3 dárková krabice

Difuzér SPA BOHÉME Parfém No. 3 dárková krabice

PDSB3V250D

999,00 Kč bez DPH
1 208,79 Kč s DPH

Dostupné na objednávku

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Objem:

250 ml

Vůně

Šalvěj, Grapefruit, Mandarinka

Difuzér SPA BOHÉME Parfém No. 3 dárková krabice

Dárkové balení tyčinkového difuzéru může být reprezentativním ojedinělým dárkem pro vaše klienty či partnery. Kartonová krabice z recyklovaného papíru obsahuje jeden difuzér umístěný v pevné vložce tak, aby byl v krabici stabilní. Zároveň v ní najdete i ratanové tyčinky, bez kterých se tato interiérová vůně neobejde.

Tyčinkový difuzér SPA Bohéme parfém No.3 Sicilian summer je součástí naší nové privátní řady pro SPA a wellnes SPA Bohéme, kterou jsme vyvinuli s českou značkou interiérových vůní Voniak. Samotné vůně Voniak vyvíjí s francouzskými mistry parfémů ve snaze vytvořit originální směsi, které jinde nenajdete.

Tyčinkový difuzér ve skleněné lahvi ryze české výroby přináší do prostředí intenzivní citrusovou vůni s výraznějším grapefruitem ve svrchních tońech prolínající se se zemitou šalvějí. Základ tvoří pižmo a jantarové dřevo.

Naše tyčinkové difuzéry nejenom krásně provoní váš hotel nebo wellness, ale také vytvářejí atmosféru relaxace a pohody. S vůní SPA Bohéme No.3 si vaši hosté budou moci užívat každý okamžik svého pobytu, či při wellness procedurách.

Nechte se unést do světa luxusu a příjemného zážitku s tyčinkovým difuzérem SPA Bohéme No.3 české výroby, pouze z přírodních materiálů. Dopřejte vašim hostům nezapomenutelný pobyt díky vůní sicilského léta.

Minimální objednávka: 1 ks
Doprava: ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč bez DPH

Související produkty
Podobné produkty