0,00
0
0,00
0
Prostorové vůně - Elektrické aroma difuzéry - Spa Bohéme - Elektrický aroma difuzér do loby a středních místností

Elektrický aroma difuzér do loby a středních místností

OY-5

7 999,00 Kč bez DPH
9 678,79 Kč s DPH

Dostupné na objednávku

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Spotřeba:

3,54 g/h

Spotřeba při 14h provozu na měsíc:

1 500 g

Velikost:

117x117x500 mm

Váha:

2,8 kg

Síla:

13 W

Dosah:

1 500 m^3

Kapacita:

500 ml

Funkce:

integrovaná zásuvka
inteligentní systém řízení času
designový vzhled s hliníkovým pláštěm
technologie dvoukapalinové atomizace studeného vzduchu
Bluetooth/Wifi dálkové ovládání

ELEKTRICKÝ AROMA DIFUZÉR OY - 5

Špičkový elektrický aroma difuzér v elegantním válcovitém pouzdře má automatické inteligentní nastavení s pohodlným jednoduchým ovládáním.

Elektrické aroma difuzéry jsou důležitým prvkem moderního hotelového vybavení, které přináší hostům zcela novou úroveň pohodlí a požitku z pobytu. Ať už cestují z obchodních důvodů nebo si užívají dovolenou, ocení příjemnou atmosféru a relaxační prostředí, které aroma difuzéry vnáší do různých prostor.

Jednou z hlavních výhod elektrických aroma difuzérů je jejich schopnost rozptylovat vůně do prostoru. Díky inovativní technologii dvoukapalinové difúze elektrického difuzéru OY-5 se aroma oleje jemně rozprašují a rozptylují po místnosti, což umožňuje hostům vstoupit do příjemného prostředí.

Další výhodou elektrických aroma difuzérů je jejich jednoduché ovládání a údržba. To je ideální pro hotely a wellness, které svým hostům chtějí poskytovat konzistentní a příjemnou atmosféru. Navíc jsou elektrické aroma difuzéry snadno čistitelné a udržovatelné, což minimalizuje náklady na údržbu a zajišťuje dlouhou životnost zařízení.

Příjemná vůně v prostorách hotelu má na hosty mnoho pozitivních účinků. Zaprvé, vůně může pozitivně ovlivnit náladu a emoční naladění člověka. Například osvěžující citrusová vůně může přinést energii a povzbudit hosty k probuzení a aktivitám. Naopak jemné květinové vůně přináší uvolnění a relaxaci.

Dalším pozitivním účinkem vůně v hotelových prostorách je samozřejmě i její schopnost skrýt nepříjemné pachy a zlepšit celkovou kvalitu vzduchu. To může být zvláště užitečné v prostorách jako jsou toalety, fitness centra nebo kuchyně, kde se mohou tyto pachy vyskytovat.

Elektrický difuzér může tyto pachy rychle a účinně neutralizovat a zajistit, aby hosté zůstali nerušeni a spokojeni se svým pobytem.

Minimální objednávka: 1 ks

Doprava: ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč bez DPH

Podobné produkty