0,00
0
0,00
0
Hotelová kosmetika - Alchemist Boheme 1562 - pevná mýdla - Mýdlo Alchemist Boheme 1562 - 15g

Mýdlo Alchemist Boheme 1562 - 15g

AB1562-SP15
Standardní: 
Na objednávku: 

2,95 3,57 s DPH

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás

Ukažte svým hostům kvalitu českých lázeňských služeb prostřednictvím lokální kosmetiky inspirované alchymistickou dobou i nároky moderního světa.

Tuhé mýdlo z řady české značky Alchemist Bohéme je přizpůsobené k mytí pokožky celého těla. Jeho receptura je založená na moudrosti českých bylinkářů a mátovém esenciálním oleji, který povzbudí mysl i tělo. Mýdlo má jemnou svěží vůni a najdete je v ekologickém obalu a velikosti 15 g.

Kosmetická řada Alchemist Bohéme  je inspirovaná historickými herbáři a najdete ji v ekologických obalech - plastové části obsahují technologii d2w, která promění běžný plast na konci své životnosti na biologicky odbouratelný materiál a urychlí jeho rozklad. Krabička je z recyklovaného papíru z kontrolovaného ekologického zemědělství s certifikátem FSC. Produkty neobsahují škodlivé látky, jako parabeny ani silikony, a nejsou testovány na zvířatech.

Chtěli byste do produktů Alchemist Bohéme vnést vlastní invenci a vytvořit jim originální vůni na míru vašemu hotelu? Rádi vám ji ve spolupráci s českou parfumérskou značkou Voniak připravíme. Kontaktujte nás!

 

Minimální objednávka: 500 ks nebo 250 ks / karton
Doprava: ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč bez DPH

technické Parametry

Další informace

Hmotnost:

15 g

Balení:

500 ks hlavní karton / 250 ks menší karton