0,00
0
0,00
0
Malá hotelová kosmetika - Alchemist Boheme 1562 - 20ml - Tělový a vlasový šampon Alchemist Bohéme 1562 - 20ml

Tělový a vlasový šampon Alchemist Bohéme 1562 - 20ml

AB1562-HBS20

4,65 Kč bez DPH
5,63 Kč s DPH

Skladem (dostupné na objednávku)

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Objem:

20 ml

Balení:

400 ks hlavní karton / 50 ks menší karton

Tělový a vlasový šampon Alchemiste Bohéme 1562 

Ukažte svým hostům kvalitu českých lázeňských služeb prostřednictvím lokální kosmetiky inspirované alchymistickou dobou i nároky moderního světa.

Šampon na vlasy a tělo z řady české značky Alchemist Bohéme je přizpůsobený k mytí vlasů a pokožky celého těla. Jeho receptura je založená na moudrosti českých bylinkářů a mátovém esenciálním oleji, který povzbudí mysl i tělo. Šampon má jemnou svěží vůni a najdete jej v ekologické tubičce velikosti 20 ml.

Kosmetická řada Alchemist Bohéme  je inspirovaná historickými herbáři a najdete ji v ekologických obalech - plastové části obsahují technologii d2w, která promění běžný plast na konci své životnosti na biologicky odbouratelný materiál a urychlí jeho rozklad. Krabička je z recyklovaného papíru z kontrolovaného ekologického zemědělství s certifikátem FSC. Produkty neobsahují škodlivé látky, jako parabeny ani silikony, a nejsou testovány na zvířatech.

Chtěli byste do produktů Alchemist Bohéme vnést vlastní invenci a vytvořit jim originální vůni na míru vašemu hotelu? Rádi vám ji ve spolupráci s českou parfumérskou značkou Voniak připravíme. Kontaktujte nás!

 

Minimální objednávka: 400 ks nebo 50 ks / karton
Doprava: ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč bez DPH