199,53
1
199,53
1

HOTELOVÉ PANTOFLE A ŽABKY

Vyberte si z široké nabídky pantoflí a žabek, které u vašich hostů navodí pocit pohodlí a domácí atmosféry. Ze sametově hebkých velurových pantoflí se už nebudete chtít nikdy vyzout, ekologické pantofle jsou zase designovou a udržitelnou volbou a díky praktičnosti SPA pantoflí si v pohodě užijete zasloužené chvíle ve wellness.
KOUPIT

ZEROWASTE KOSMETIKA

Speciální řada produktů od italské značky Marie Danielle si zakládá na kvalitních ingrediencích a ekologických obalech ze 100% recyklovaného plastu, které nezatěžují životní prostředí. Ukažte svým hostům, že vám záleží na jejich spokojenosti i na okolní přírodě.
KOUPIT

HOTELOVÝ NÁBYTEK

Objevte kouzlo tradiční české výroby s nepřekonatelnou kvalitou, která v pohodě ustojí i náročnější podmínky ubytovacích zařízení. Díky našim dlouholetým zkušenostem vznikl hotelový nábytek s jedinečnou kombinací čistého designu, precizní ruční výroby a dostupné ceny. Vyberte si z široké nabídky barev i rozměrů na míru vašemu stylu.
KOUPIT
Nejprodávanější
Nejnovější
Doporučujeme

Kdo jsme?

Bohéme Collection je značka založená na myšlence znovuoživení tradiční české výroby. Jdeme po cestě, kde se potkává čistý moderní design, kvalitní materiály a úcta k přírodě i lidské práci. V tomto harmonickém spojení vznikají produkty, které do každého místa vdechnou atmosféru domova.

V roce 2020 jsme začali s výrobou nábytku a vytvořili vlastní konstrukci postelí a matrací. Také jsme připravili kompletní sortiment vybavení pro domácnosti a developerské projekty. Dnes naše produkty vyrábí sedm továren a manufaktur v České republice. Za každým kusem Bohéme Collection se skrývají příběhy lidí, kteří pro vás výrobky tvoří s péčí, láskou a respektem k přírodě.
Zobrazit více
chevron-leftchevron-rightarrow-down