0,00
0
0,00
0
Dávkovací systémy kosmetiky - Alchemist Bohéme 1562 - Doplňovací kanystry - Alchemist Boheme 1562 Krém na ruce a tělo 5L Kanystr

Alchemist Boheme 1562 Krém na ruce a tělo 5L Kanystr

AB1562-HBL5L

730,00 Kč bez DPH
883,30 Kč s DPH

Skladem (dostupné na objednávku)

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Objem:

5 l

Balení:

2 ks hlavní karton / 1 ks menší karton

Krém na ruce a tělo Alchemist Boheme 1562 - Náhradní náplň 5 L

Ukažte svým hostům kvalitu českých lázeňských služeb prostřednictvím lokální kosmetiky inspirované alchymistickou dobou i nároky moderního světa.

Krém na ruce a tělo z řady české značky Alchemist Bohéme je vhodný pro všechny typy pokožky. Jeho receptura je založená na moudrosti českých bylinkářů a mátovém esenciálním oleji, který povzbudí mysl i tělo. Krém má jemnou svěží vůni a najdete jej v kanystru o velikosti 5 litrů.

Kosmetická řada Alchemist Bohéme je inspirovaná historickými herbáři a najdete ji v ekologických obalech - plastové části obsahují technologii d2w, která promění běžný plast na konci své životnosti na biologicky odbouratelný materiál a urychlí jeho rozklad.

Produkty neobsahují škodlivé látky, jako parabeny ani silikony, a nejsou testovány na zvířatech.

Chtěli byste do produktů Alchemist Bohéme vnést vlastní invenci a vytvořit jim originální vůni na míru vašemu hotelu? Rádi vám ji ve spolupráci s českou parfumérskou značkou Voniak připravíme. Kontaktujte nás!

Minimální objednávka: 1 ks menší karton

Doprava: ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč bez DPH