0,00
0
0,00
0
/ Dávkovací systémy kosmetiky / Alchemist Bohéme 1562 / Doplňovací kanystry / Tělový a vlasový šampon Alchemist Bohéme 1562 - Náhradní náplň 5 l

Tělový a vlasový šampon Alchemist Bohéme 1562 - Náhradní náplň 5 l

AB1562-HBS5L

651,24 Kč bez DPH
788,00 Kč s DPH

Skladem

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Objem:

5 l

Balení:

2 ks hlavní karton / 1 ks menší karton

Tělový a vlasový šampon Alchemist Bohéme 1562 - Náhradní náplň 5 l

Ukažte svým hostům kvalitu českých lázeňských služeb prostřednictvím lokální kosmetiky inspirované alchymistickou dobou i nároky moderního světa.

Šampon na vlasy a tělo z řady české značky Alchemist Bohéme je přizpůsobený k mytí vlasů a pokožky celého těla. Svou recepturou, která se zakládá na mátovém esenciálním oleji, čerpá z moudrosti českých bylinkářů. Díky ní má jemnou svěží vůni, kterou povzbudí mysl i tělo. Šampon najdete v kanystru o objemu 5 litrů.

Kosmetická řada Alchemist Bohéme  je inspirovaná historickými herbáři a najdete ji v ekologických obalech. Plastové části obalů obsahují technologii d2w, která promění běžný plast na konci jeho životnosti na biologicky odbouratelný materiál a urychlí jeho rozklad. Produkty neobsahují škodlivé látky, jako jsou parabeny, ani silikony a nejsou testovány na zvířatech.

Chtěli byste do produktů Alchemist Bohéme vnést vlastní invenci a vytvořit jim originální vůni na míru vašemu hotelu? Rádi vám ji ve spolupráci s českou parfumérskou značkou Voniak připravíme. Kontaktujte nás!

Minimální objednávka: 2 ks hlavní karton / 1 ks menší karton
Doprava: ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč bez DPH

Podobné produkty