0,00
0
0,00
0
Malá hotelová kosmetika - Alchemist Boheme 1562 - 30ml - Sprchový gel Alchemist Boheme 1562 - 30ml

Sprchový gel Alchemist Boheme 1562 - 30ml

AB1562-SG30

5,51 Kč bez DPH
6,67 Kč s DPH

Skladem

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Objem:

30 ml

Balení:

200 ks hlavní karton / 50 ks menší karton

Ukažte svým hostům kvalitu českých lázeňských služeb prostřednictvím lokální kosmetiky inspirované alchymistickou dobou i nároky moderního světa.

Sprchový gel z řady české značky Alchemist Bohéme je přizpůsobený k mytí pokožky celého těla. Jeho receptura je založená na moudrosti českých bylinkářů a mátovém esenciálním oleji, který povzbudí mysl i tělo. Sprchový gel má jemnou svěží vůni a najdete jej v ekologické tubičce velikosti 30 ml.

Kosmetická řada Alchemist Bohéme  je inspirovaná historickými herbáři a najdete ji v ekologických obalech - plastové části obsahují technologii d2w, která promění běžný plast na konci své životnosti na biologicky odbouratelný materiál a urychlí jeho rozklad. Krabička je z recyklovaného papíru z kontrolovaného ekologického zemědělství s certifikátem FSC. Produkty neobsahují škodlivé látky, jako parabeny ani silikony, a nejsou testovány na zvířatech.

Chtěli byste do produktů Alchemist Bohéme vnést vlastní invenci a vytvořit jim originální vůni na míru vašemu hotelu? Rádi vám ji ve spolupráci s českou parfumérskou značkou Voniak připravíme. Kontaktujte nás!

 

Minimální objednávka: 200 ks nebo 50 ks / karton
Doprava: ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč bez DPH