0,00
0
0,00
0
Malá hotelová kosmetika - Alchemist Boheme 1562 - Dárková balení - Dárková krabička Alchemist Boheme 1562 - 20 ml

Dárková krabička Alchemist Boheme 1562 - 20 ml

AB-1562PRESENTATION20

49,50 Kč bez DPH
59,90 Kč s DPH

Skladem

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Dárková krabička Alchemist Boheme 1562 - 20 ml

Ukažte svým hostům kvalitu českých lázeňských služeb prostřednictvím lokální kosmetiky inspirované alchymistickou dobou i nároky moderního světa.

Dárková krabička řady české značky Alchemist Bohéme obsahuje set pěti základních produktů potřebných ke každodenní hygieně. Šampon na vlasy a tělo, sprchový gel, vlasový kondicionér, tělový krém a tuhé mýdlo na mytí rukou.

Receptura kosmetiky Alchemist Bohéme je založená na moudrosti českých bylinkářů a zároveň plně vyhovuje nárokům moderního světa.

Kosmetická řada Alchemist Bohéme  je inspirovaná historickými herbáři a najdete ji v ekologických obalech - plastové části obsahují technologii d2w, která promění běžný plast na konci své životnosti na biologicky odbouratelný materiál a urychlí jeho rozklad. Krabička je z recyklovaného papíru z kontrolovaného ekologického zemědělství s certifikátem FSC. Produkty neobsahují škodlivé látky, jako parabeny ani silikony, a nejsou testovány na zvířatech.

Chtěli byste do produktů Alchemist Bohéme vnést vlastní invenci a vytvořit jim originální vůni na míru vašemu hotelu? Rádi vám ji ve spolupráci s českou parfumérskou značkou Voniak připravíme. Kontaktujte nás!

 

Minimální objednávka:
Doprava: ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč bez DPH