0,00
0 ks
Menu
/ Pokojové doplňky / Pytle na špinavé prádlo / Instruktážní karta k pytli na špinavé prádlo

Instruktážní karta k pytli na špinavé prádlo

BC-LBCARD

10,00 Kč bez DPH
12,10 Kč s DPH

Skladem

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Materiál:

Recyklovaný karton

Rozměry:

21 x 14 cm

Instruktážní karta k pytli na špinavé prádlo Bohéme collection

Pokud odebíráte naše pytle na špinavé prádlo s příměsí kukuřičného škrobu, jistě uvítáte pomoc instruktážní karty, díky které váš personál vždy správně složí sáček do správného tvaru v ideálním poměru.

Instruktážní karta k pytli na špinavé prádlo Bohéme Collection je nezbytným doplňkem pro jejich efektivní a správné využití. Je navržena tak, aby poskytovala užitečné pokyny a doporučení pro personál hotelu, který se podílí na sběru a opětovném skládání těchto pytlů.

Využití pytlů na špinavé prádlo s příměsí kukuřičného škrobu představuje ekologicky šetrnou alternativu, která snižuje zátěž pro životní prostředí. Karta je vyrobena pomocí technologie FSC, což znamená, že papír použitý k její výrobě pochází z lesů spravovaných odpovědně a udržitelně.
Certifikát FSC potvrzuje, že při výrobě byly dodrženy nejvyšší standardy ochrany životního prostředí a sociální odpovědnosti.

Děkujeme, že se řídíte těmito instrukcemi a přispíváte k úspěšné implementaci našeho ekologického přístupu k prádelním procesům v rámci Bohéme Collection.