0,00
0
0,00
0
Dávkovací systémy kosmetiky - Être - Doplňovací kanystry - Mléko na tělo a ruce Être - náhradní náplň 5 l

Mléko na tělo a ruce Être - náhradní náplň 5 l

TAN5HBLETRE

1 712,26 Kč bez DPH
2 071,83 Kč s DPH

Dostupné na objednávku

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Balení:

2 ks

Vyrobeno:

100% Itálie

Objem:

5 l

Mléko na tělo a ruce Être - náhradní náplň 5 l

Společně s Marie Danielle vám představujeme naprosto ojedinělý produkt přírodní hotelové kosmetiky v certifikované BIO kvalitě! Zcela výjimčná středomořská vůně ve své kombinaci zelených oliv a kůže doslova ohromí. Vonná exploze při použití uvolňuje pro tento produkt dřevité aroma, které svádí lidské smysly. Jeho receptura, jež se zakládá na složkách té nejvyšší kvality, zahrnuje přírodní látky:

 1. Sléz lesní se používá k léčení dýchacího ústrojí. Jelikož působí protizánětlivě, pomáhá při léčbě zánětlivých onemocnění, při průjmech a cévních chorobách a při onemocnění močových cest.
 2. Bambucké máslo podporuje produkci kolagenu a působí proti vlivům podílejícím se na předčasném stárnutí pokožky. Chrání buňky před působením oxidačního stresu. Má protiplísňové a protikvasinkové vlastnosti.
 3. Měsíček lékařský vykazuje značné protizánětlivé schopnosti, je antibakteriální, antiseptický, protivirový, protiplísňový, baktericidní a antioxidační. Na pokožku má extrémně zklidňující, hojivé, léčivé, regenerační a anti-aging účinky, snižuje otoky, pomáhá obnovit kožní tkáň. Zastavuje krvácení a ulevuje od bolesti namožených nebo zatuhlých svalů.
 4. Třezalka tečkovaná působí jako antibiotikum. Je účinná při léčbě úzkostí a všech forem depresí. Zlepšuje mozkovou činnost, tlumí epileptické křeče, pomáhá při schizofrenii. Ulevuje od klimakterických a menstruačních poruch. Má povzbuzující účinek na srdce a krevní oběh. Léčí onemocnění žaludku, jater, žlučníku, slinivky, střev a také močových cest. Je účinná i při virových onemocněních, jako je opar, pásový opar, plané neštovice apod.
 5. Argánie trnitá obnovuje vitalitu unavené pokožky, hydratuje, zvláčňuje, vyhlazuje, podporuje regeneraci, ničí volné radikály a chrání ji tak před poškozením. Je to silný antioxidant a urychluje hojení povrchových poranění. Chrání před kornatěním tepen a nádorovým onemocněním střev, slinivky, prsu, dělohy a prostaty, snižuje cholesterol, podporuje funkci jater a vylučování žluče.
 6. Ricinový olej pomáhá změkčovat pokožku, mírní její podráždění a výborně v ní váže vlhkost. Podporuje růst obočí, řas i nehtů a napomáhá k lepší regeneraci bolavých svalů.

Mléko na tělo a ruce ÊTRE cílí na nejluxusnější hotelová zařízení, pro která je komfort a bezpečnost ubytovaných hostů společně s ochranou životního prostředí tou nejvyšší prioritou.

Bio ekologická kosmetika s certifikací AIAB je vyrobena

 1. za dodržování seznamu zakázaných látek;
 2. bez použití GMO;
 3. bez testování na zvířatech;
 4. bez použití ionizujícího záření;
 5. s využitím produktů zemědělské prvovýroby z certifikovaného ekologického zemědělství.

Olfaktorická pyramida

Hlava: Bergamot / Černý pepř / Šalvěj muškátová / Cassis / Kadidlo z jalovcových bobulí

Srdce: Kmín / Lentišek / Akord zelené olivy / Useň

Základ: Viržinský cedr / Pižmo

 


Minimální objednávka: 2 ks

Doprava: ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč bez DPH


 

Související produkty
Mýdlo 20g Être
Na objednávku
7,34 Kč
8,88 Kč s DPH
Mléko na tělo a ruce Être 30 ml
Na objednávku
17,12 Kč
20,72 Kč s DPH
Podobné produkty
Mýdlo 20g Être
Na objednávku
7,34 Kč
8,88 Kč s DPH
Mléko na tělo a ruce Être 30 ml
Na objednávku
17,12 Kč
20,72 Kč s DPH