0,00
0
0,00
0
Vybavení pokoje - Minibary - Termoelektrické - Termoelektrická vinotéka 25 L - ultra EKO

Termoelektrická vinotéka 25 L - ultra EKO

CW8P
Dostupné barvy
Standardní: 

4 490,08 Kč bez DPH
5 433,00 Kč s DPH

Skladem

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Barva:

Černá

Typ instalace:

Volně stojící

Čistý objem:

25L

Rozsah vnitřní teploty:

8° - 18° C

Vnější rozměry:

475 x 265 x 510 mm (V x Š x H)

Hmotnost:

12 Kg

Napájení:

napětí: 100-240 V / 50 – 60 Hz
výkon: 65 Watt
spotřeba energie: 85 kWh/rok

Ekologické parametry:

třída energetické účinnosti: F (splňuje nová nařízení UE 2019/2016)
klimatická třída: N (mírné pásmo)
emise hluku přenášeného vzduchem třída: B
certifikace: CE / RoHS / UKCA

Termoelektrická vinotéka 25 L - ultra EKO

Představujeme vám naši novou černou termoelektrickou vestavěnou nebo volně stojící vinotéku. Díky elegantnímu designu a vysoké technické kvalitě se jedná o nadstandardní doplněk hotelového pokoje.

Vinotéka využívá princip termoelektrického chlazení, což je technologie založená na tzv. Peltierově jevu. Tento jev využívá proudění elektrického proudu skrz spojené kovy nebo polovodiče, které přenášejí teplo z jedné strany na druhou.

V případě termoelektrické vinotéky je tento princip využíván k chlazení vnitřního prostoru. Elektrický proud proudí skrz termoelektrickou desku, která absorbuje teplo z vnitřního prostoru (což snižuje teplotu) a uvolňuje ho ven (odvádí teplo).  Tímto způsobem je dosaženo chlazení bez použití klasického kompresoru a chladiva, což činí termoelektrické vinotéky obzvláště tichými, energeticky úspornými a kompaktními.

S objemem 25 litrů a vnějšími rozměry 475 x 265 x 510 mm se tato vinotéka snadno vejde i do menších prostor. S hmotností 12 kg je přenosná a zároveň dostatečně stabilní. Díky napětí 100-240 V / 50 Hz - 60Hz a jmenovitému výkonu 65 W zaručuje spolehlivý provoz a efektivní chlazení vína.

A co je ještě lepší, její spotřeba energie je nízká - 85 kWh za rok, což odpovídá třídě energetické účinnosti F (splňuje nová nařízení UE 2019/2016).

Tato vinotéka je zařazena do klimatické třídy N pro mírné pásmo, což znamená, že se na ni lze spolehnout v různých klimatických podmínkách. S certifikacemi CE a RoHS je tato vinotéka nejen výkonná, ale také bezpečná a šetrná k životnímu prostředí.

Termoelektrická vinotéka je díky svým vlastnostem dobrou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivou a elegantní vinotéku pro svou kancelář nebo hotelové pokoje či apartmány.