0,00
0
0,00
0
Vybavení pokoje - Minibary - Termoelektrické - Termoelektrický minibar 24 L TP30N- ultra EKO

Termoelektrický minibar 24 L TP30N- ultra EKO

TP30N

4 450,00 Kč bez DPH
5 384,50 Kč s DPH

Dostupné na objednávku

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Barva:

černá

Typ instalace:

vestavěný a volně stojící

Čistý objem:

24 l

Vnější rozměry:

465 x 380 x 435 mm (V x Š x H)

Hmotnost:

11,3 kg

Napájení:

Napětí: 220-240 V / 50 Hz
Jmenovitý výkon: 65 Watt
Spotřeba energie: 130 kWh/rok

Ekologické parametry:

Třída energetické účinnosti: G (splňuje nová nařízení UE 2019/2016)
Klimatická třída: N (mírné pásmo)
Emise hluku přenášeného vzduchem třída: A
Certifikace: CE / RoHS / UKCA

Termoelektrický minibar 24 L TP30N - ultra EKO

Představujeme vám naši novou černou termoelektrickou vestavěnou nebo volně stojící lednici. Díky elegantnímu designu a vysoké technické kvalitě se jedná o ideální doplněk hotelového pokoje.

Minibar využívá princip termoelektrického chlazení, což je technologie založená na tzv. Peltierově jevu. Tento jev využívá proudění elektrického proudu skrz spojené kovy nebo polovodiče, které přenášejí teplo z jedné strany na druhou.

V případě termoelektrického minibaru je tento princip využíván k chlazení vnitřního prostoru. Elektrický proud proudí skrz termoelektrickou desku, která absorbuje teplo zvnitřního prostoru (což snižuje teplotu) a uvolňuje ho ven (odvádí teplo).

Tímto způsobem je dosaženo chlazení bez použití klasického kompresoru a chladiva, což činí termoelektrické minibary obzvláště tichými, energeticky úspornými a kompaktními.

S objemem 24 litrů a vnějšími rozměry 465 x 380 x 430 mm se tento minibar snadno vejde i do menších prostor. S hmotností 11 kg je přenosný a zároveň dostatečně stabilní.

Díky napětí 220-240 V / 50 Hz a jmenovitému výkonu 65 W zaručuje spolehlivý provoz a efektivní chlazení nápojů či jiných pochoutek. A co je ještě lepší, jeho spotřeba energie je velmi nízká - pouze 130 kWh za rok, což odpovídá třídě energetické účinnosti G.

Tento minibar je zařazen do klimatické třídy N pro mírné pásmo, což znamená, že se na něj lze spolehnout v různých klimatických podmínkách.

S certifikacemi CE a RoHS je tento minibar nejen výkonný, ale také bezpečný a šetrný k životnímu prostředí.

Termoelektrický minibar je díky svým vlastnostem dobrou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý a elegantní minibar pro svou kancelář nebo hotel.

Minimální objednávka / počet kusů v balení: 1 ks v kartonu

Doprava: ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč bez DPH