0,00
0
0,00
0
Dávkovací systémy kosmetiky - Držáky - Plastové - Uzamykatelný držák bílý pro 300 ml lahev

Uzamykatelný držák bílý pro 300 ml lahev

HOLDERSIMPLE

127,00 Kč bez DPH
153,67 Kč s DPH

Skladem (dostupné na objednávku)

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Materiál:

Plast

Obsah balení:

Sada šroubků a hmoždinek
Sada oboustranné lepicí pásky
Klíček na uzamčení a povolení držáku

Uzamykatelný držák bílý Holdersimple

Tento jednoduchý uzamykatelný držák s oboustrannou lepicí sadou a sadou hmoždinek, umožňuje připevnit držák na stěnu dle vašich osobních preferencí.

Poskytne tak mýdlu, šamponu či kondicionéru v pumpičce bezpečné útočiště a je ideální variantou pro zvýraznění designu zvolené kosmetické řady.

Tento systém uchycení není pohledově přiznán a nechává tak zcela vyniknout každé 300 ml lahvi. Díky praktickému připevnění lahve na stěnu zajistíte koupelně čistotu, více prostoru na umyvadlové ploše či ve sprše a povalujícím se lahvičkám bude navždy konec.

Držák Holdersimple pasuje pouze na nové dávkovací systémy, které mají na zadní straně lahve implementovaný ráfek pro nasazení držáku.

S uzamykatelným držákem na nové dávkovací systémy od Marie Danielle máte naprostou jistotu, že kosmetický produkt uvnitř je hygienicky chráněný před znečištěním nebo vylitím a že zůstane na svém místě. Náplň se dá opakovaně a jednoduše vyměnit pomocí klíčku, který je součástí držáku.

Držák snadno připevníte ke zdi pomocí lepící sady nebo šroubů dle přiloženého návodu. Zkombinujte jej s novými dávkovacími systémy o objemu 300 ml.