0,00
0
0,00
0
/ Dávkovací systémy kosmetiky / Alchemist Bohéme 1562 / Doplňovací kanystry / Vlasový kondicionér Alchemist Bohéme 1562 –⁠⁠⁠⁠⁠ Náhradní náplň 5 l

Vlasový kondicionér Alchemist Bohéme 1562 –⁠⁠⁠⁠⁠ Náhradní náplň 5 l

AB1562-HC5L

756,00 Kč bez DPH
914,76 Kč s DPH

Skladem

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Objem:

5 l

Balení:

2 ks hlavní karton / 1 ks menší karton

Vlasový kondicionér Alchemist Bohéme 1562 –⁠⁠⁠⁠⁠ Náhradní plnění 5 l

Vlasový kondicionér Alchemist Bohéme 1562 je neutrální a vhodný pro všechny typy vlasů. Usnadňuje rozčesávání, hydratuje vlasy a dodává jim zářivý lesk. Svou recepturou, která se zakládá na mátovém esenciálním oleji, čerpá z moudrosti českých bylinkářů. Díky ní má jemnou svěží vůni, která povzbudí mysl i tělo. Kondicionér najdete v kanystru o objemu 5 litrů.

Kosmetická řada Alchemist Bohéme je česká hotelová kosmetická značka inspirovaná historickými herbáři. Najdete ji v ekologických obalech, jejíž plastové části obsahují technologii d2w, která promění běžný plast na konci jeho životnosti na biologicky odbouratelný materiál a urychlí jeho rozklad. 

Produkty neobsahují škodlivé látky, jako jsou parabeny, silikony, nejsou testovány na zvířatech.

Ukažte svým hostům kvalitu českých lázeňských služeb prostřednictvím lokální kosmetiky inspirované alchymistickou dobou i nároky moderního světa. Dopřejte jim kromě čistých a umytých vlasů také snadné rozčesávání na cestách, především těm s delšími vlasy.  

Chtěli byste do produktů Alchemist Bohéme vnést vlastní invenci a vytvořit jim originální vůni na míru vašemu hotelu? Rádi vám ji ve spolupráci s českou parfumérskou značkou Voniak připravíme. Kontaktujte nás!

Minimální objednávka: 1 ks
Doprava: ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč bez DPH

Podobné produkty