0,00
0
0,00
0
/ RITUALS / The Ritual of Karma / Malá kosmetika / Vlasový kondicionér Karma 30 ml

Vlasový kondicionér Karma 30 ml

1116633
Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás
technické Parametry

Další informace

Objem:

30 ml

Balení:

350 ks

VLASOVÝ KONDICIONÉR KARMA 30 ML

VLASOVÝ KONDICIONÉR KARMA 30 ML oblíbené řady Rituals zajistí vašim vlasům plnohodnotnou péči.  Je zárukou skvělého relaxu po dlouhém dni plného dobrodružství a objevování. The Ritual of Karma je navržen tak, aby pomohl vyzařovat pozitivitu a připomínal, že lze žít s dobrou karmou a praktikovat laskavost.

Rádi byste nabídli vašim hostům kousek luxusu, který si zamilují? Tak to je vlasový kondicionér Karma skvělou volbou.

Vaši hosté si zaslouží jen to nejlepší a my věříme, že vlasový kondicionér Karma bude tím správným způsobem, jak jim dopřát špičkovou péči během jejich pobytu. Je vhodný pro každodenní použití a pro všechny typy vlasů. Jeho jedinečné složení je navrženo tak, aby vlasy byly hydratované, zářivé, krásně voňavé, ale také hebké a snadno se rozčesávající. A navíc kombinace lotosového květu, který je symbolem čistoty, krásy, moudrosti a bílého čaje, který jak se říká zbystřuje smysly, dělá z každé kapky malý zázrak.

S praktickým balením o objemu 30 ml je vlasový kondicionér Karma ideální volbou pro vaše hosty. Malé balení je vhodné pro jednorázové použití, což zajišťuje čistotu a hygienu ve vašem hotelu.