1 327,25
1
1 327,25
1

Zaregistrujte se, vyplňte dotazník a získejte slevy až do výše 25 %

Spustili jsme nový B2B portál Bohéme Collection. Nastavili jsme efektivní a přehledné vyřizování objednávek, včetně zákaznického centra i reklamací. Proto neváhejte a zaregistrujte se, ať je pro Vás nákup ještě příjemnější.
Registrovat

HOTELOVÉ PANTOFLE A ŽABKY

Jsme jedničkou na českém trhu v distribuci hotelových a wellness pantoflí.
KOUPIT

Kosmetika Alchemist Bohéme

Česká kosmetika Alchemiste Bohéme inspirovaná dobou dávných alchymistů v sobě snoubí bylinné receptury starobylých herbářů s nároky moderního světa. Obsahuje lokální přírodní suroviny balené v ekologických obalech vyráběných nejmodernějšími technologiemi.
KOUPIT

Hotelová kosmetika Rituals

Jsme výhradním distributorem kosmetiky Rituals pro hotely a další ubytovací koncepty.
KOUPIT

Hotelová elektronika Corby

Anglická hotelová elektronika Corby s mnohaletou tradicí a vysokými standardy kvality vybaví vaše hotelové pokoje spolehlivými pomocníky pro každodenní potřeby vašich hostů.
Koupit

Amenities Alchemist Bohéme

Amenities Alchemist Bohéme vyráběné ve třech rozlišných designech pozdvihnou vybavení vašeho hotelového pokoje k dokonalosti.
Procházet
Nejprodávanější
Nejnovější
Doporučujeme

Kdo jsme?

Bohéme Collection je značka založená na myšlence znovuoživení tradiční české výroby. Jdeme po cestě, kde se potkává čistý moderní design, kvalitní materiály a úcta k přírodě i lidské práci. V tomto harmonickém spojení vznikají produkty, které do každého místa vdechnou atmosféru domova.

V roce 2020 jsme začali s výrobou nábytku a vytvořili vlastní konstrukci postelí a matrací. Také jsme připravili kompletní sortiment vybavení pro domácnosti a developerské projekty. Dnes naše produkty vyrábí sedm továren a manufaktur v České republice. Za každým kusem Bohéme Collection se skrývají příběhy lidí, kteří pro vás výrobky tvoří s péčí, láskou a respektem k přírodě.
Zobrazit více
chevron-leftchevron-rightarrow-down