346,06
1
346,06
1

HOTELOVÉ PANTOFLE A ŽABKY

Vyberte si z široké nabídky pantoflí a žabek, které u vašich hostů navodí pocit pohodlí a domácí atmosféry. Ze sametově hebkých velurových pantoflí se už nebudete chtít nikdy vyzout, ekologické pantofle jsou zase designovou a udržitelnou volbou a díky praktičnosti SPA pantoflí si v pohodě užijete zasloužené chvíle ve wellness.
KOUPIT

ZEROWASTE KOSMETIKA

Speciální řada produktů od italské značky Marie Danielle si zakládá na kvalitních ingrediencích a ekologických obalech ze 100% recyklovaného plastu, které nezatěžují životní prostředí. Ukažte svým hostům, že vám záleží na jejich spokojenosti i na okolní přírodě.
KOUPIT

HOTELOVÝ NÁBYTEK

Objevte kouzlo tradiční české výroby s nepřekonatelnou kvalitou, která v pohodě ustojí i náročnější podmínky ubytovacích zařízení. Díky našim dlouholetým zkušenostem vznikl hotelový nábytek s jedinečnou kombinací čistého designu, precizní ruční výroby a dostupné ceny. Vyberte si z široké nabídky barev i rozměrů na míru vašemu stylu.
KOUPIT

Kdo jsme?

Bohéme Collection je značka založená na myšlence znovuoživení tradiční české výroby. Jdeme po cestě, kde se potkává čistý moderní design, kvalitní materiály a úcta k přírodě i lidské práci. V tomto harmonickém spojení vznikají produkty, které do každého místa vdechnou atmosféru domova.

V roce 2020 jsme začali s výrobou nábytku a vytvořili vlastní konstrukci postelí a matrací. Také jsme připravili kompletní sortiment vybavení pro domácnosti a developerské projekty. Dnes naše produkty vyrábí sedm továren a manufaktur v České republice. Za každým kusem Bohéme Collection se skrývají příběhy lidí, kteří pro vás výrobky tvoří s péčí, láskou a respektem k přírodě.
Zobrazit více
chevron-leftchevron-rightarrow-down