0,00
0
0,00
0
Objektová hygiena a vozíky - Housekeeping - Podlahy - Univerzárlní čistič Hollueco

Univerzárlní čistič Hollueco

5581
Standardní: 
Na objednávku: 

1 699,00 2 055,79 s DPH

Potřebujete nabídku na míru?
Kontaktujte nás

Klíčem k tomu zamilovat si úklid je ten správný a efektivní čisticí prostředek, který vám jej maximálně usnadní. A právě takové nabízí rodinná firma Hollu.

Rakouská společnost Hollu se od roku 1905 zabývá vývojem hygienických systémů té nejvyšší kvality. Společnost dbá na inovativní postupy, podporu lokálního obchodu a blaho životního prostředí. Hygienické produkty Hollu jsou certifikované, udržitelné a ekologické.

Univerzální čistič Hollueco je silně pěnivý, variabilní a hodí se na každodenní manuální čištění. Je maximálně účinný na širokou škálu materiálů a zároveň velice šetrný. Na velmi citlivé povrchy je možné snížit jeho koncentraci. Univerzální čistič má atest na DIN EN ISO 22088, lehce zásadité pH 10 a balení obsahuje 10 litrů.

Je vhodný na všechny voděodolné podlahové krytiny a povrchy (citlivé hladké nebo zrnité plastové povrchy, dlaždice, sklo, umakart, smaltované a lakované povrchy, přírodní a umělý kámen, okenní rámy, hliníkové profily, nerezová ocel a mosazné komponenty, kování, kamna, umyvadla, nábytek, digestoře a další předměty a zařízení (zejména v kuchyni).

Použití
Nečistoty z povrchu uvolněte vhodně zředěným čisticím roztokem pomocí houby, hadříku nebo mopu, pak je setřete a povrch vysušte.

Dávkování
v ml/10 l roztoku podle stupně znečištění
normální znečištění: 20-50 ml
silné znečištění: 100-150 ml

Skladování
Produkt neskladovat pod +15°C.

Upozornění
Není vhodný pro neošetřené dřevěné a korkové povrchy. Nehodí se do úklidových strojů.

 

Minimální objednávka: 1 ks
Doprava: ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč bez DPH

technické Parametry

Další informace

Objem:

10 l

pH:

10

Skladování:

Produkt neskladovat pod +15°C

Podobné produkty
Podobné produkty